Hakkımızda

Bu hedeflere ulaşmamızdaki faaliyetlerimiz


Bey Trading Group Dış Ticaret Limited Şirketi bir uluslararası ithalat, ihracat ve Danışmanlık şirketidir.


Bey Trading Group Dış Ticaret, 15 yıllık tecrübesiyle Almanya ve Dünyada üretici firmalar ile Türkiye arasında bir köprü oluşturmaktadır ve ihtiyaç duyan şirketlere

Dış Ticaret Temsilciliği, Dış Ticaret Danışmanlığı, Dış Ticaret Denetim Hizmetleri, Pazar Araştırması Hizmetleri gibi destek hizmeti sunuyoruz.


2019 yılından itibaren Şirketimiz Bakırköy / İstanbul Merkezli olarak faliyetlerine ve müşterilerimize hizmetlerine devam etmektedir. 


İthalat ve ihracat sektöründeki gelişmeleri sürekli takip ederek; alanında tecrübeli uzmanlar ile işbirliği içerisinde müşterilerimizin talep ettiği ürünleri en güvenli şekilde tedarik etmektedir.


Araştırma sürecinden, ithalatın gerçekleşmesine kadar her aşamada tüm imkanlarıyla müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.


Canlı Hayvan ve Karkas Et ticareti, Beyaz Et, Tavuk, Kanat, Tavuk Ayağı ve diğer Et çeşitleri, İcumsa45 Brazilya şekeri, Ayçiçekyağı, Tren yolu Rayları Huradsı, Bakır Katot, Çinko ve diğer Metal hurdalar, Narenciye, Taze Meyve ve Sebze, MEYVE kurusu veya CİPS şeklinde, Çelik, Plastik, Makine, Güneş Enerjisi Panelleri ve Folya Enerji, Sera, Kozmetik, Hijyenik ve Dezenfektan Ürünleri, Tekstil, Aluminyum, Bakır, Çelik ve diğer Hurda çeşitleri ve Elektrikli ev aletlerinin ticaretini yapmaktayız. 


A dan Z ye kadar olan Ürün ihtiyaçlarınızı  Yurt içi yada Yurt dışından Müşterilerimize temin ediyoruz yada Ürün tedariğinde desteğimizi sağlıyoruz.


Her zaman sizin için verimli bir ortak olma çabamızdır.


Lütfen ihtiyaçlarınızı yetkili ekibimize sunabilirsiniz.

  • Mevcut ve gelecekteki müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya ve beklentilerinin ötesine geçen hizmetler ve Şirket Danışmalığı olarak hizmet vermekteyiz.

  • Ulusal ve uluslararası olarak ilgili standartlara uygun olarak hizmet verimliliği ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

  • Müşterilerine karşı, sadece sözleşme yükümlülüklerinin yerine getirilmesinin ötesine geçen yapıcı bir tutum benimsemek.
  • ​Almanya, komşu ülkeleri ve tüm Dünya ülkelerindeki müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.